Fotografia

Profesjonalne sesje fotograficzne

Poza produkcją filmową zajmujemy się też profesjonalnymi sesjami fotograficznymi: od reportaży ślubnych, przez sesje produktowe, aż po fotografię portretową. Nasze obiektywy uwieczniały już wieczory panieńskie, eventy firmowe, sesje buduarowe i wiele innych wydarzeń. Współpracowaliśmy zarówno z agencjami reklamowymi, firmami, jak i klientami indywidualnymi.

Szukasz fotografa do sesji produktowych, który dostarczy Ci profesjonalne zdjęcia do sklepu internetowego, gazetki reklamowej, lub katalogu? Daj nam znać. Wykonamy je dokładnie tak, jak sobie zażyczysz. A może chcesz uwiecznić na zdjęciach organizowany przez siebie event lub wydarzenie sportowe? Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Uwiecznimy najważniejsze momenty, ulotne chwile i ogromne emocje z ważnego dnia w Twoim życiu prywatnym lub służbowym!

Fotografia

Ile kosztuje sesja fotograficzna?

Sesję fotograficzną o wiele łatwiej wycenić niż produkcję filmową. Cena zależna jest najczęściej od ilości zdjęć, które chce otrzymać klient. W cenie sesji poza wykonaniem zdjęć mieści się oczywiście jeszcze ich profesjonalna postprodukcja (retusz).

W zależności od rodzaju sesji i życzeń klienta cena może wzrosnąć np. o usługi makijażystki, koszty wynajęcia lokalu itp. Przed każdą sesją ustalamy z klientem jej szczegóły.

Ile kosztuje sesja fotograficzna?

Jak wygląda współpraca przy sesjach fotograficznych

To oczywiście zależy od rodzaju sesji. Sesje produktowe najchętniej wykonujemy w naszym studio. Jesteśmy jednak elastyczni – w razie potrzeby możemy wykonać zdjęcia w Twoim biurze.

W przypadku pozostałych usług wszystkie aspekty współpracy ustalamy z klientami na co najmniej kilka dni przed sesją. Chętnie spotkamy się na żywo, aby poznać Twoje oczekiwania, z zainteresowaniem wysłuchamy też Twoich pomysłów. Wspólnie ustalimy kwestie organizacyjne: niezbędne zaproszenia (w przypadku fotografii eventowej), lokalizację zdjęć (fotografia portretowa), czy zakres zdjęć (fotografia ślubna) itd.

Na planie zdjęciowym zawsze cenimy sobie profesjonalizm, ale też luźną, partnerską atmosferę.

Jak wygląda współpraca przy sesjach fotograficznych

Dlaczego warto zaufać profesjonalnemu fotografowi

Czasami można usłyszeć, że w dobie aparatów wbudowanych w każdy telefon komórkowy, pomoc profesjonalnego fotografa jest zbędna. To oczywiście nieprawda! Wie o tym każdy, komu wymarzone zdjęcie z telefonu nie wyszło tak, jak planował. Profesjonalny fotograf doskonale wie, jak ma wyglądać konkretna fotografia. Wie też, jak osiągnąć wymarzony efekt.

Zatrudniając specjalistę, możesz być pewien, że otrzymasz świetne zdjęcia w obiecanym terminie. Fotograf zajmie się ich obróbką – sesji modnych perfum nie zepsuje pyłek kurzu na flakonie, a kadru ze składania przysięgi małżeńskiej – zamknięte oczy Pana Młodego. Doświadczony fotograf daje gwarancję, że do Twoich rąk trafią zdjęcia, które naprawdę wzbudzą zachwyt.

Kontakt

Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się, co potrafimy:

kontakt@digitaldamage.pl

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem