Filmy 360

Co to są filmy 360?

Filmy 360 pozwalają na rejestrowanie rzeczywistości w sferze 360o. Podczas oglądania takiego filmu to widz decyduje, w którą stronę chce spojrzeć – cały czas ma wrażenie, jak gdyby był wewnątrz filmowych wydarzeń. Do oglądania filmów 360 niepotrzebne są specjalne gogle. Można zrobić to komputerze, poruszając się w filmie myszką, a nawet na urządzeniu mobilnym, przeciągając palcem po ekranie.

Chcesz, by widz nie mógł oderwać się od Twojego filmu? Postaw na film 360. Stają się one coraz popularniejsze w różnych dyscyplinach sportowych, nagraniach z podróży, imprezach, a także – filmach dokumentalnych i rozrywkowych. Stanowią one wspaniały content na firmową stronę internetową.

Filmy 360 niewątpliwie zrewolucjonizowały branżę wideo i z pewnością będą stawać się coraz bardziej popularne. Tego typu produkcje są już dostępne na popularnych serwisach z filmami i muzyką.

filmy360

Zdjęcia panoramiczne

Zdjęcia panoramiczne mają na celu ukazanie rozległego krajobrazu. Dobre zdjęcie panoramiczne to to, w którym obraz nie jest zniekształcony i oddaje złudzenie głębi przestrzennej. Szczególne wrażenie robią panoramy 360o, które można oglądać tak, jak gdyby było się w fotografowanym miejscu.

Dzięki zdjęciom panoramicznym osobę odwiedzającą stronę

internetową Twojego hotelu lub restauracji możesz zabrać na wirtualny spacer po obiekcie. To bardzo ważne chociażby dla Par Młodych, szukających idealnej sali weselnej, czy mieszkania na dalszą drogę życia. Wirtualne spacery oferują też najpopularniejsze muzea i zabytkowe obiekty.

Potrzebujesz zdjęć 360?
Z przyjemnością je dla Ciebie wykonamy.

Ceny zdjęć i filmów 360

Produkcje 360 są stosunkowo droższe, niż klasyczne filmy i zdjęcia. Wynika to z konieczności użycia o wiele bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. Wydatek jednak zawsze się opłaca – większość widzów nie może oderwać się od tego typu dzieł.

Cena usługi zależna jest od ilości zdjęć lub długości filmu.

Przy większych zleceniach nasi klienci zawsze otrzymują zniżki. Jeśli jesteś zainteresowany produkcją 360, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie szczegółową wycenę.

Ceny zdjęć i filmów 360

Filmy 360 z drona

Filmy 360 z drona można śmiało nazwać esencją nowoczesnej produkcji filmowej. Dzięki niej podziwianie krajobrazów z perspektywy lotu ptaka jeszcze nigdy nie oznaczało tak wiele. Osoba oglądająca film nie tylko ma wrażenie przebywania w powietrzu, ale dodatkowo może rozglądać się dookoła. To świetny sposób, który umożliwia zaproszenie widza na wirtualne zwiedzanie całych ośrodków rekreacyjnych, osiedli mieszkaniowych, a nawet miejscowości.

Aby film 360 z drona cechował się wysoką jakością, potrzeba kilku rzeczy: drona o dużym udźwigu (kilka kamer), gimbala skutecznie stabilizującego obraz i specjalistycznego oprogramowania do obróbki nagrania. Mamy to wszystko!

Jeśli zastanawiasz się nad nagraniem 360 z lotu ptaka, odezwij się do nas. Wytłumaczymy Ci dokładnie, jak przebiega cały proces i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Filmy 360 z drona

Kontakt

Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się, co potrafimy:

kontakt@digitaldamage.pl

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem