Produkcja filmów

Filmy promocyjne i spoty reklamowe

Specjalizujemy się w produkcji filmów promocyjnych i spotów reklamowych, mamy też wieloletnie doświadczenie związane z tworzeniem teledysków. Potrzebujesz niebanalnego spotu reklamowego lub filmu dokumentującego zorganizowany przez Ciebie event? Nie ma zlecenia, którego się nie podejmiemy – realizowaliśmy już najbardziej szalone pomysły naszych klientów!

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my zajmiemy się kompleksowo ich realizacją.

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego wśród wielu domów produkcyjnych wybrać nasz. To proste: mimo wieloletniego doświadczenia na rynku każde nowe zlecenie traktujemy jako wyzwanie. Jesteśmy zgranym, niecierpiącym rutyny zespołem. Szukasz osób, które w produkcji filmowej czują się jak ryba w wodzie? Nie wahaj się – zaufaj nam!

Produkcja filmowa jest nie tylko naszą pracą, lecz przede wszystkim pasją.

Ile kosztuje film reklamowy?

Zapewne zastanawiasz się, ile kosztuje wyprodukowanie filmu reklamowego. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna.

Koszt zależy m.in. od długości filmu, lokalizacji zdjęć, gaży zatrudnionych aktorów i wielu innych rzeczy. Z tego powodu każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Najtańszy wyprodukowany przez nas film wyceniliśmy na 1000 zł, a naszą największą produkcję – 100000 zł. Jak sam widzisz, rozbieżność cenowa jest duża.

Dysponujesz ograniczonym budżetem na swoją reklamę? Nie przejmuj się! Umówmy się na niezobowiązującą kawę i razem spróbujemy coś wymyślić.

Ile kosztuje film reklamowy?

Jak wygląda współpraca przy tworzeniu filmu reklamowego

Najprościej mówiąc: tak, jak zechcesz. Masz swój pomysł i scenariusz, a od nas oczekujesz tylko realizacji projektu? Nie ma problemu. Zajmiemy się organizacją planu, zdjęciami i postprodukcją.

A może nie masz swojej wizji filmu i wolisz zdać się na nas? Z przyjemnością pomożemy! Wymyślimy całą koncepcję kreatywną i przygotujemy scenariusz. W czasie pracy będziemy w ścisłym kontakcie, aby na bieżąco udoskonalać jego treść i razem stworzyć film celujący prosto w serca jego głównych odbiorców.

Jak wygląda współpraca przy tworzeniu filmu reklamowego

Kompleksowa obsługa

Jesteśmy kreatywni, więc opracowywanie nowych koncepcji sprawia nam tyle samo przyjemności, ile praca na planie. Jeśli więc nie masz pomysłu na swoją reklamę, czy reportaż – zostaw to nam.

Z naszą pomocą nie będziesz musiał też martwić się o organizację planu zdjęciowego. Przygotujemy wszystko tak, by atmosfera w dniu nagrania dla nikogo nie była stresująca. Zapomnij o „nagłych wypadkach” – nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam znaleźć wyjście z każdej niespodziewanej sytuacji.

Jak zapewne wiesz, zrobienie dobrych ujęć to nie wszystko. Aby Twój film miał „to coś”, musi trafić do postprodukcji. Jesteśmy pasjonatami zabawy obrazem, dźwiękiem i kolorem – uwielbiamy eksperymentować. Postprodukcja jest dla nas przysłowiową wisienką na torcie. Chcemy, by Twój tort robił naprawdę ogromne wrażenie!

Nasze produkcje

Spodziewamy się, że nie chcesz kupować kota w worku. Dlatego zachęcamy Cię do obejrzenia naszych dotychczasowych produkcji, abyś wiedział, czego możesz się spodziewać. Masz pytania co do którejś z nich? Nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić!

Brak informacji

Kontakt

Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się, co potrafimy:

kontakt@digitaldamage.pl

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem